سلام همراهان گرامی?

مقدمه
در مجموعه آموزشی طراحی آلبوم و عکس برگینو تلاش منحصر به فردی شده تا دری جدید از مبانی و استاندارد ها به سوی دنیای جذاب طراحی پیش روی شما علاقمندان باز شود، شما در دنیای بزرگ طراحی وارد خواهید شد با اصول و رازهای هیجان انگیزی همراه می شوید فارغ از تکنیک ها و یادگیری فتوشاپ رو به سمتی از ویژگی های طراحی گام برمی گردانید که وجهی پنهان و کمتر بها داده شده است اما ارتباط مستقیمی با موفقیت و درک درست ویژگی های طراحی دارد ما به شما فانوسی می دهیم که در سیاهی بی آگاهی تنها نباشید و روشنایی بخش و نقشه راهی برای طراحی آلبوم عکس برای شما باشد.
ما برای اینکه بتوانیم طراحی را به درستی درک کنیم لازم است اصول و استاندار ها را به خوبی و با ملاک آموزشی از آسان به سخت با موضوعات مرتبط و به هم پیوسته و مکمل بیاموزیم. درحقیقت یادگیری اصول طراحی باید و نباید هایی را در ذهن طراح ایجاد می کند که می تواند تبدیل به الگویی همیشگی در مسیر طراحی باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد ذهن خود را در طراحی ساده و با نظم کنید و در انبوه ها راه ها روش ها سر در گم نشوید دستتان را به ما بدهید ما به شما کمک خواهیم کرد، تنها نیستید.
مجموعه آموزشی برگینو این اصول و باید و نباید ها را برای نخستین بار از حوزه های مفید و کاربردی مرتبط عکاسی، گرافیک، صفحه آرایی، کاربرد رنگ گرد هم آورده و ارتباط ها و پیوند هایی جدید و جذاب با نیاز طراحان برای طراحی آلبوم و عکس ایجاد کرده است.
تکینک اجرا و کار با نرم افزار در ارائه و شکل ظاهرکار بسیار اهمیت دارد و جذب کننده مخاطب شما است اما همه چیز برای طراح شدن نیست، شما قطعا با یادگیری صرف فتوشاپ نمی توانید مدعی حرفه ای بودن کنید، تکنیک جذاب ولی زود گذر است، شما با تکرار و تقلید و یادگیری از تکنیک های موجود هیچ وقت اولین نخواهید بود و در بهترین حالت یک تکنسین اجرایی خوب می شوید اما با یاد گیری اصول در کنار تکینک شما می توانید هر آنچه را که می خواهید را خلق کنید و شما تبدیل به اولین و بهترین می شوید تکنیک و اصول طراحی دو دست توانای یک طراح هستند که با پیوند آنها شما به هر آنچه می خواهید می رسید. پس گام های شروع رو آهسته بردارید اما مطمئن ما تا پایان راه همراه شما هستیم.
نکته پر اهمیت دیگر در مجموعه آموزش ما نگاه کردن به جنبه های مهم و بارز طراحی از زاویه دید عکاس و مورد نیاز و دغدغه های عکاسانه است. ما به شما خواهیم آموخت چطور از زاویه یک عکاس به طراحی نگاه کنید تا جریان ساز باشید نه اینکه مصرف کننده فکر و ایده دیگران باشید، شاید برای شما هم بارها پیش آمده است که به خوبی می توانید از عهده عکس گرفتن برآید اما عکس های شما در کنار دیگر عکس ها و طرح ها آن نتیجه دلخواه را برای شما ایجاد نمی کند در واقع از انرژی های آن کاسته می شود، شما خواهید آموخت که در مواجهه با عکس بعد از عکاسی چه راهی در پیش بگیرید و ترکیب استفاده عکس با دیگر عناصر طراحی چگونه بهترین نتیجه را حاصل می کند، در حقیقت عکس به عنوان یک رسانه صرف نیست در کتاب کاتالوگ و آلبوم سایت در کنار دیگر عناصر طراحی نوشته و شکل و نقش و رنگ قرار می گیرد پس شما باید بتوانید به خوبی به کاربرد ها و زیبایی های لازم را برای بهتر دیده شدن عکس در طراحی های خود لحاظ کنید پس به مهارتهایی خارج از عکاسی احتایج دارید تا به کمک ما بیاید و راهگشای ما باشد تا در این مسیر تنها نباشیم.
ما در ساخت و تهیه این آموزش ها دو اصل را ملاک کار خود قرار داده ایم اول تلاش کردیم آموزش ها با وجود منابع و اطلاعات منسجم بسیار کم با موضوعات گفته شده بر روی تولید محتوا استوار باشد و تقلید و دنبال روی کورکورانه را ملاک کار خود ندانسته از این رو خیلی از مطالب ارائه شده منحصر بفرد هستند و نظیر آن در آموزش هایی هم نام وجود ندارد. دوم بدلیل کج سلیقه گی های ایجاد شده برای طراحی آلبوم و گاها تغییر سلیقه مرد و به طبع آن طراحان سعی وافی بر آن شده تا اصول کاملا بنیادی و استاندار بیان شود و نگاه سلیقه ای در آن نقشی ایفا نکند. تا طراحان با دانستن این ویژگی بر حسب نیاز موجود از آن استفاده کنند.
با توضیحات ارائه شده مجموعه آموزش های طراحی آلبوم و عکس برگینو یک تحول جدید در طراحی است و هیچ یک از آموزشهای بازار با این ابعاد و تمرکز به جنبه های ذکر شده نپرداخته و قطعا خیلی از مواردی که شما تجربه می کنید برای نخستین بار ارائه شده است پس هیجان خود را کنترل کنید. ما تلاش کرده ایم بین حوزه های گاها غریب پل بزنیم و ناشناخته ها و نادیده ها را به هم مرتبط کنیم با خرید این مجموعه یک گنج در چند قدمی شماست آن را استخراج کنید تا بتوانید به مهارت و قدرت بالای برای رسیدن به موفقیت دست یابید.
این درس ها تحت ۷ عنوان آموزشی گرد هم آمده است.

o گرید و پیکربندی
o نسبت و قاب
o انتخاب و چینش عکس
o ارتباط عناصر طراحی
o تکنیک های اجرایی
o کاربرد رنگ
o تکنیک های اجرایی

توضیح مجموعه
مجموعه آموزشی طراحی آلبوم و عکس برگینو مشتمل بر دو قسمت است که مجموعه (علمی) آن متمرکز بر آموزش مبانی و استانداردهای لازم برای کار طراحی آلبوم و عکس می باشد و مجموعه دوم طراحی آلبوم و عکس تحت عنوان (عملی) متمرکز بر تکنیک های اجرایی و روشمند می باشد که در این مجموعه نیز تلاش بر این است با نگاه یک عکاس و با دانش طراحی پا به عرصه اجرایی بگذاریم و به فهم و درک متقابل در کار اجرا دست یابید ما در آموزش عملی تلاش مضاعفی خواهیم کرد به جای توضیح صرف ابزار و منو ها و به روش های تلفیقی و کاربردی با معیار قرار دادن اصول و استاندارد های وارد شویم ما به شما در این مسیر یک نقشه را خواهیم داد که ابتدا معایب را تشخیص دهید و در ادامه با روشها و تکنیک های پیش روی تان گام به گام به پیکار ادیت و ویرایش و طراحی اجرایی عکس رفته و پیروز بی بدیل این پیکار پر هیجان باشید.
با مقایسه گذرا بین آموزش های مجموعه ی ما با مجموعه های بازار شما عزیزان متوجه سبک متفاوت و الگو و بدعت جدیدی که ما در این مسیر ایجاد کرده ایم خواهید شد، اکثر آموزش های در بازار بر مبنای آموزش صرف فتوشاپ، پلاگین و پی اس دی لایه باز ارائه می دهد در حقیقت به شما ماهی را از برکه می دهند که می تواند چند صباحی اثر بخشی داشته باشد اما زود از دیده ها گم شده و بی اهمیت می شود همچنین چون این مجموعه ها در اختیار اکثر افراد به آسانی قرار می گیرد شما نمی توانید چیز خاص و متفاوت ی را تجربه کنید اما تلاش بی حد ما برای یاد دادن ماهیگری به شماست و برای یک بار آنچه را که شما احتیاج دارید و نقشه راهتان در این مسیر می باشد. و می توانید به فراخور سلیقه و نیاز های موجود از آن استفاده کنید و شما تبدیل به یک طراح مولف در کار اجرا می شوید و نه صرفا یک تکنسین آشنا به اجرا کار باشید.

ویژگیها
۱٫ آموزش هایی برای ذهن، ایده و مهارت بکار بستن عناصر طراحی
۲٫ ارائه الگویی استاندارد و اصولی در طراحی
۳٫ آموزش اصول طراحی مورد استفاده تمام طراحان با بیشترین تاثیر برای طراحان آلبوم و عکس
۴٫ ایجاد پیوندها بین توانمندی های لازم و مورد نیاز طراحان از حوزه عکاسی، گرافیک، صفحه آرایی، صفحه بندی، کاربرد رنگ
۵٫ توانمندسازی عکاسانی که وارد حوزه طراحی می شوند تا در مواجهه با عکس و دیگر عناصر طراحی عملکرد مثبت داشته باشند.
۶٫ کسب مهارت هایی خارج از حوزه عکاسی اما بسیار مهم در ارائه عکس برای مخاطب
۷٫ ایجاد نظم و کمک به ذهن طراح در مرحله تصمیم گیری تا در انبوه راه ها در طراحی سردرگم نباشد
۸٫ تبدیل شدن به یک طراح خلاق و مولف، نه صرفا یک تکنسین آشنا به اجرا

با امید موفقیت برای همه عزیران

آموزش طراحی آلبوم و عکس برگینو

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد های دارای * را پر کنید.

پاک کردن فرمPost comment